Úprava parku

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený

Zaslal: Miroslav Kubik, 01. februára 2018

Takto to vyzera po uprave krikov od Vialle....Nádherny Park Ludovíta Stura..

05. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Bol odoslaný na riešenie na odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ.

MsÚ Levice
05. február 2018

Odkaz pre starostu Levice

Prosím užívateľov, aby sa vyjadrovali vecne a fakticky, nakoľko urážlivé a nenávistné komentáre budú zmazané.

Pavla Rachelová
levice@odkazprestarostu.sk
08. február 2018

Martin

...a raz bude zrušená aj táto stránka, ktorá slúži iba vedeniu miest a PORUŠUJE slobodu prejavu!!!
16. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, rez kríkov v parčíku na Ul.B.Nemcovej bol vykonaný v 5. týždni. Vyčistenie okolia kríkov od odpadkov a nečistôt v danej lokalite bol odstránený dňa 5. 2. 2018 prostredníctvom pracovníkov aktivačnej činnosti.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.