Nechránené kanalizačné šachty na Tureckom rade

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený

Zaslal: Bagara, 03. februára 2018

Pri 4. prúdovej rýchlostnej ceste smerom od City Parku na Merkury Market, neďaleko križovatky pri Koháryho ulici sú 2. kanalizačné šachty bez poklopu alebo nejakého zastrešenia. Nie sú síce hlboké (ináč plné komunálneho odpadu), ale určite nebezpečné najmä pre deti okolo idúce na chodníku s rodinami napr. do spomínaného obchodného reťazca.

05. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Bol odoslaný na riešenie na odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ.

MsÚ Levice
07. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, šachty na ceste I/51 boli dňa 5.2.2018 prekryté betónovými poklopmi

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice
08. február 2018

Bagara

Ďakujem - promptné vyriešenie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania