Verejné osvetlenie

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený

Zaslal: G, 07. februára 2018

Verejne osvetlenie cislo 1963 nefunkcne. Prosim opravit. DAKUJEM Obrazok je ilustracny kedze cislo je zrejme :)

13. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Je v riešení odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice.

MsÚ Levice
13. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, nefunkčné verejné osvetlenie bolo opravené dňa 9.2.2018.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania