Čierna skládka na ulici P. O. Hviezdoslava

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený

Zaslal: Bagara, 13. februára 2018

Čierna skládka komunálneho odpadu pri vstupe do areálu bývalého Pionierskeho domu na ulici P. O. Hviezdoslava (v blízkosti svetelnej križovatky pri OD Tesco a mosta Podlužianky). Keď sa jedná o súkromný pozemok: termínovaná výzva MsÚ – neuposlúchnutie – finančná pokuta. Nevidím prekážku prečo by tam nemohol byť zriadený poriadok.

20. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Je v riešení odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice.

MsÚ Levice
23. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, majiteľ pozemku, na ktorom sa nachádzala čierna skládka (areál bývalej elektrárne) bol vyzvaný na jej odstránenie. Dňa 21. 2. 2018 bola čierna skládka zo strany majiteľa pozemku odstránená.


odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice
23. február 2018

Bagara

Jéééééééj takú rýchlosť vyriešenia problému som teda ani v ideálnych predstavách nečakal - ďakujem všetkým, ktorí sa o to pričinili !

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania