Chýbajúci kanál vedľa prechodu

Zodpovednosť za riešenie: Levice

V riešení

Zaslal: Jozef, 19. februára 2018

Dobrý deň. Mám dotaz ohľadom prechodu pre chodcov od benzínky Slovnaft smerom na Levitex. Pri chodníku chýba odtokový kanál, kam by voda odtekala a tým pádom, keď naprší je zatopený celý chodník a človek musí prejsť vedľa chodníka (čo je nebezpečné) a keď mrzne vonku ako dneska tak sa tam človek pošmykne, v horšom prípade môže dôjsť k úrazu. Neviem ktorá múdra osoba vymýšľala prechod pre chodcov bez kanalizácie ale normálny človek to nemohol byť. Ďakujem !

20. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Bol odoslaný na riešenie na odd. územného plánovania a stav. poriadku MsÚ Levice

MsÚ Levice
10. máj 2018

Jozef

Od februára sa nič nepohlo.... Riešite tento podnet , alebo čakáte na zázrak alebo na zjavenie panny márie?? Ďakujem.
Všetky podnety na Slovensku sa vlečú ako slimák
24. máj 2018

Jozef

Pripájam foto z dnešného dňa ako vyzerá chodník, ktorý je akurát tak na ozdobu teraz.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.