Neporiadok na autobusovej stanici

Zodpovednosť za riešenie: Levice

V riešení

Zaslal: Jan Jančo, 28. mája 2018

Po zyždni vam opat zasielam neporiadok na autobusovej stanici, od piatku cely vikend plne koše flasky a papiere po nastupisti.

31. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Je v riešení odd. životného prostredia a komunálnych vecí.

MsÚ Levice
03. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, majiteľ uvedených priestorov - spoločnosť Arriva bol upozornený na zabezpečenie čistoty a poriadku na autobusovej stanici.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.