Zlý vyhľad na priechod pre chodcov

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený

Zaslal: *pt*, 30. mája 2018

Dobry den.

Chcel by som dat do pozornosti mestskej sprave zelene velmi nevhodne rieseny zivy plot pred vstupom na priechod prechodcov medzi parkom M. R. Štefánika a hypermarketom Kaufland (krizovatka ulic Mlynska a Tyrsova). Chodci vstupujuci na priechod vystupuju casto z poza krikov , doslova ich vodic zbada az ked su uz jednou nohou na ceste. Je to velmi nebezpecna situacia, prosim o radikalnu napravu (nie ostrihanie, to je naprava na par tyzdnov).
Dakujem

04. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Bol odoslaný na riešenie na odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ.

MsÚ Levice
10. jún 2018

*pt*

kríky su ostrihane
15. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, kríky na Tyršovej ul. (pri OD Kaufland) ako aj živý plot pri kruhovej križovatke boli upravený rezom dňa 5. júna. Kríky budú opätovne ošetrené pri znížení rozhľadu v predmetnej križovatke.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania