Preplnený smetný kôš v "kocke" na ihrisku Severna 10

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený

Zaslal: Zuzana Homolova, 01. júna 2018

Pravidelne preplnený smetný kôš na ihrisku v "kocke" na ul. Severná 10 - Pri tehelni - Školská.

04. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Bol odoslaný na riešenie na odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ.

MsÚ Levice
04. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, nádoba bude vyvezená v pondelok 4.6.2018. Vývoz v tejto lokalite je v dňoch pondelok, streda, piatok. Na túto povinnosť dodržiavania harmonogramu bol dodávateľ služby upozornený.



odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania