Roztrhaná zástava Slovenska

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený
meno
Jan Jančo 03. júna 2018

Na ZUŠ v Leviciach už cca tri roky takto silno veje roztrhaná zástava Slovenska. Riaditeľka tejto inštitúcie bola upozornená, ale ona si ťažkú hlavu nerobí aby symbol Slovenska bol v poriadku.

05. jún 2018

Martin

Podľa môjho názoru je obrovské množstvo iných, omnoho podstatnejších vecí, než ako je roztrhaná vlajka Slovenska. Napokon, môžu si za to naši politici, že si občan nevie a nechce vážiť symbol štátnosti. Politici na všetkých úrovniach (stačí sa pozrieť na naše Levice) rozkradli čo sa len dalo...
05. jún 2018

Jan Jančo

Som veľmi rád, že vás zaujal môj príspevok. Čo je podstatné a čo nieje podstatné nechajte to na moju osobu. Riaditeľka Viteková bola upozornená na tento problém už pred tromi rokmi. No žiaľ. To, že na inštitúcii umeleckej školy je roztrhaná vlajka Slovenska nie je problém ale veľká hanba. Hanba človeka ktorý riadi školu,neviem čo tu splietate politikov? Čo politik má chodiť po školách a meniť roztrhané zástavy? Ja si vážim symbol Slovenska a nie je mi to jedno. Ja si na rozdiel od vás nedovolím napísať, čo je podstatnejšie a čo nie.
11. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Bol dňa 4.6.2018 odoslaný na riešenie na Základnú umeleckú školu v Leviciach.

MsÚ Levice
11. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, vlajka SR na budove Základnej umeleckej školy bola vymenená.

Klára Viteková, riaditeľka ZUŠ
11. jún 2018

Jan Jančo

Konečne trvalo to len tri roky, až na môj podnet sa to nakoniec uskutočnilo.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania