Smeti na Mierovej ulici

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený

Zaslal: Gian Pietro, 05. júna 2018

Veľký hrubý odpad väčšieho množstva na pár metroch. Táto lokalita a rajón nie je takmer nikdy vyzbieraný od smetí. Ide najmä o smer – od kruhového objazdu medzi I. ZŠ a nadjazdom (užší chodník), až po roh ulice pri železničnej trati (neďaleko je opravárenská hala pre železničné vozy).

11. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Bol dňa 6.6.2018 odoslaný na riešenie na odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ.

MsÚ Levice
11. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, lokalita bola vyčistená aktivačnými pracovníkmi.

ref. aktivačných činností MsÚ Levice
14. jún 2018

Gian Pietro

No super. Ale moje fotky sú z iného miesta ako fotky z akože vyriešeného problému. Ja som fotil roh ulice (aj keď som spomínal dlhšiu lokalitu) a odtiaľ nevidím žiadnu fotku nápravy veci!
11. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Uvedená lokalita je vyčistená.

MsÚ Levice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania