Podlužianka zarastená

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Neriešený

Zaslal: Jan Jančo, 13. júna 2018

Podlužianka v plnej kráse na veľmi veľmi dlhom úseku nie je vyčistená. takto sa staráme o životné prostredie. Minule som zachytil od jedného bezvýznamného politika, že sa ekonomike na Slovensku darí, len potom nechápem prečo nie sú peniaze na vyčistenie potoka.

15. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Bol odoslaný na riešenie na odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ.

MsÚ Levice
18. jún 2018

Gian Pietro

Pán Jančo! Kuk môj podnet: ID 44376, 10. ročia zanedbané koryto Podlužianky, Zaslal: Bagara, 14. septembra 2017. Zas Vám odpíšu hlúposti ako mne, že za všetko môžu obyvatelia a komunálny odpad v potoku a že podnik to pravidelne čistí, robia čo môžu a ich podnik nemôže za nič – čo je samozrejme hrubé klamstvo! hihihi :-D Pozrite si moje odpovede na jej hlúpu odozvu!
19. jún 2018

Martin

S tým, že je Podlužianka zanesená bordelom súhlasím. Ale že je zarastená zeleným vodným rastlinstvom? To Vám, pán Jančo, vadí, že tu máme aspoň nejakú zeleň?
21. jún 2018

Jan Jančo

Mily pane nie nevadí mi zeleň, vadí mi, že ten potok nie je vyčistený. To mi vadí. A bol by som rád keby ste si vy riešil vaše dôležité podania. Skúste zájsť a pozrite sa ako to vyzerá na veľkom úseku. Je zaujímavé že v dedinách je Podlužianka vyčistená.
03. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, podnet je v riešení správcu toku - Správy povodia dolného Hrona, Levice.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.