Uzavreté kontajnerové státie na kontajneri

Zodpovednosť za riešenie: Levice

V riešení
meno
Ivan M. 18. augusta 2018

Prosím Vás nebolo by možne urobiť uzavreté kontajnerové státie ako ste urobili na Hlbokej ulici na Vinohradoch aj pri základnej škole na Školskej ulici? Jednak to tu špatí školu a keď je vietor smeti sú rozfúkané po ulici a v okolí školy. Myslím si že tu by sa to realizovať dalo,je tu na to priestor .

20. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Bol odoslaný na riešenie na odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ

MsÚ Levice
11. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, finančné prostriedky vyčlenené v r. 2018 na uzatvorenie kontajnerových stanovíšť boli vyčerpané. Vašu požiadavku zaradíme do návrhu rozpočtu na rok 2019, po schválení finančných prostriedkov v Mestskom zastupiteľstve bude požiadavka zaradená do poradia.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice
26. február 2019

Ivan

Školská-oplotenie-chýbajúce

Prosím Vás chcem sa opýtať kedy bude urobené uzavreté kontajnerové státie na Školskej ulici. Vlani ste odpísali že požiadavka bude zaradená do návrhu rozpočtu na rok 2019, po schválení finančných prostriedkov v Mestskom zastupiteľstve bude požiadavka zaradená do poradia.Je rok 2019.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania