Chodník k skateparku na Vinohradoch

Zodpovednosť za riešenie: Levice

V riešení

Zaslal: Ivan, 27. septembra 2018

Prosim Vás o vybudovanie chodníka od ul.Pri tehelni ku skateparku na Vinohradoch, lebo ked naprsí je tam blato.

01. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Bol odoslaný na riešenie na odd. územného plánovania a stavebného poriadku MsÚ.

MsÚ Levice

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.