Blikajúce osvetlenie

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený
meno
Sofia 12. októbra 2018

Lampa bliká- chvíľu svieti, potom na chvíľu zhasne,...
Nachádza sa na ulici Pod Kusou Horou - oproti domom č.10 a 12.

15. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Bol odoslaný na riešenie na odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ.

MsÚ Levice
25. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, porucha na verejnom osvetlení Ul. Pod Kusou horou bola opravená.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania