Starý stĺp

Zodpovednosť za riešenie: Levice

V riešení
meno
Jano40 14. októbra 2018

Stary nepouzivany zbytocny stlp..

15. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Bol odoslaný na riešenie na odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice.

MsÚ Levice
15. október 2018

*pt*

A co bude s tymi vtacatkami , co tam kazdy rok hniezdia?
20. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, stĺp nie je vo vlastníctve mesta, staré osvetľovacie teleso dáme odmontovať .

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice
09. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, staré osvetľovacie teleso bolo odstránené.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice
09. január 2019

Fero

Staré teleso je už dávno odstranené ale ten stlp nadalej špati okolie a je tam zbytočne.
28. máj 2019

Levice

Ten stlp by bolo treba uz fakt odstranit
29. máj 2019

Odkaz pre starostu Levice

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve,

s pozdravom,

Pavla Rachelová
levice@odkazprestarostu.sk
08. august 2019

Levice

Preco sa to stale neriesi?
09. august 2019

Odkaz pre starostu Levice

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve,

s pozdravom,

Pavla Rachelová
levice@odkazprestarostu.sk
18. január 2020

Levice

Stlp tam stale stoji a spati okolie

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania