Nelegálne odložený odpad v lese

Zodpovednosť za riešenie: Levice

V riešení
meno
Sofia 07. novembra 2018

V lese pri poliach je už dlhšiu dobu vyhodený odpad- pneumatiky, vrecia s bordelom,.. a stále tam pribúda další a ďalší... Nachádza sa to ako sa ide z ulice Pod Kusou horou do viníc pri poliach. Hneď na začiatku poľnej cesty na pravej strane

07. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Bol odoslaný na riešenie na odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ.

MsÚ Levice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.