Parkovisko pod vodou ul.kpt.J.Nálepku 34-38

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený
meno
Henrieta 06. decembra 2018

Neodtekajúca zrážková voda na parkovisku pred bytovým domom na ul.kpt.J.Nálepku 34-38

10. december 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Bol odoslaný na riešenie na odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ.

MsÚ Levice
10. december 2018

*pt*

Hanba , ze aj takto moze vyzerat pozemok v sprave mesta!
18. december 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dažďovú vpusť vyčistíme hneď ako to dovolia poveternostné podmienky,

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice
09. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, parkovisko a dažďové vpuste ( trativody ) sme vyčistili od napadaného lístia.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.