Bátovská cesta-kôš-preplnený

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený
meno
Občan 27. decembra 2018

Neskutočne preplnené smetné koše na mestskom cintoríne

03. január 2019

Odpoveď samosprávy

Vývoz cintorínskeho odpadu z veľkoobjemových kontajnerov a 1100 l nádob bol realizovaný v dňoch 27.12. a 28.12.2018. Za pomoci aktivačných pracovníkov a pracovníka mesta sa vyzbieral odpad naukladaný mimo nádob a kontajnerov na stanovištiach ( kvety, vence a iné ) a odpad bol vyvezený autom na zberový dvor a firmou na vývoz odpadu. Boli vyvezené všetky smetné nádoby a veľkoobjemové kontajnery na cintoríne.
Dňa 2.1.2019 bol opakovane vyzbieraný odpad naukladaný mimo kontajnerov a 3.1.2018 bude zabezpečený vývoz 1100 l nádob. O vývoz kontajneru, ktorý patrí Reformovanej cirkvi, sme požiadali majiteľa dňa 2.1.2019 telefonicky a prisľúbil vývoz zabezpečiť.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.