Šafárikova-neporiadok a odpadky

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený
meno
Jana 30. decembra 2018

Okolie Šafárikovej ulice je pravidelne nadmerne znečistené. Ako obyvateľka tejto ulice odmietam žiť v takejto špine. Prosím o riešenie problému.

03. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Bol odoslaný na riešenie na odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ.

MsÚ Levice
09. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, smeti v uvedenej lokalite boli vyzbierané 3.1.2019.

ref. aktivačných činností MsÚ Levice
11. marec 2019

Jana

Šafárikova-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Na pravidelné znečistenie na Šafárikovej ulici upozorňujem už po niekoľkýkrát. Moje podnety boli riešené, avšak problém stále pretrváva vzhľadom na to, že odpad je odstraňovaný počas pracovných dní, čiže v čase, keď na najviac znečistených plochách parkujú autá a znemožňujú tak riadne vyčistenie. Prosím vás o zabezpečenie odstránenia odpadkov pri bytovke na Šafárikovej ulici v blízkosti Adata v čase, keď na parkovisku pri plote neparkuje toľko áut - v poobedňajších hodinách okolo 17 alebo v sobotu. Ďakujem.
13. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň. neporiadok na Šafárikovej ul. bol vyzbieraný aktivačnými pracovníkmi 12.3.2019.

ref.aktivačných činností MsÚ Levice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania