Z. Nejedlého-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Levice

V riešení
meno
*pt* 15. januára 2019

lampy c. 1809, 1810 a 1812 nesvietia

16. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

MsÚ Levice
18. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, verejné osvetlenie bolo opravené 17.1.2019.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice
23. január 2019

*pt*

ale z tych nahlásených lamp vcera svietila iba jedna ... 1810.
Preco nesvieti kazda druha lampa ani po vyrieseni nahláseného podnetu?
Je tam nejaka ina zavada?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania