Stredné Staré Levice-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Levice

V riešení

Neporiadok na Šiklóši... neodpratané smeti , koše nefunkčné.

31. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, neporiadok a smeti boli odstránené dňa 30.1.2019, zároveň boli aj vymenené vrecia na odpad.


prednosta MsÚ Levice
27. máj 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
27. máj 2019

Pavol

Stredné Staré Levice-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Okolo pamätníka sú plné odpadkové vrecia,nepokosená tráva.
Šikloš je jedno z mála miest,ktoré môže turista v Leviciach navštíviť,ale je smutné v akom neudržiavanom stave je areál.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania