Na lúkach-strom-zlomený konár

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený
meno
Miloš Moravec 30. januára 2019

Na ul. Lukach-20 sa nachádza strom ktorý má zlomený konár ktorý visí a je nebezpečný pre hrajúce sa deti a okoloidúcich. Treba ho orezat.

05. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, zlomené konáre boli odstránené v pondelok 4.2.2019.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania