Poľná-strom-zlomený konár

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený
meno
Miloš Moravec 30. januára 2019

Na ihrisku na Poľnej - 21 sa nachádza na travnatom poraste zlomený konár, ktorý je nebezpečný pre hrajúce sa deti a okoloidúcich. Treba to odpratat. Dakujem-Moravec.

05. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, zlomené konáre boli vyzbierané a odvezené dňa 4.1.2019

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice
05. február 2019

Odpoveď samosprávy

Konáre boli odstránené 4.2.2019.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania