Konopná-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený
meno
LNT 05. februára 2019

velký neporiadok v okolí tohto činžiaku, za činžiakom porozhadzované igelitky a ostatný bordel. Takisto aj s prednej strany a oproti kontajnerom. (vyznačené na foto) Prosím o vyčistenie.

06. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, priestor okolo činžiaku bol dnes 6.2.2019 uprataný.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania