Tichá ulica-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený

19. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

MsÚ Levice
25. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, opravu komunikácie sme zaradili do harmonogramu opráv.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice
05. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, cesta bola opravená kamennou drvou v mesiaci máj.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí, Mestský úrad Levice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.