Dopravná-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený

Neporiadok po po inštalácii káblov na Dopravnej 3 - už niekoľko mesiacov. Predchádzajúci podnet bez odozvy.

11. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

MsÚ Levice
14. marec 2019

Robo

Je to odstránené, vďaka.
15. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, kopa po výkopových prácach bola dňa 08.03.2019 odstránená, do konca apríla bude plocha ručne upravená s výsevom trávy.


odd. územného plánovania a stavebného poriadku MsÚ Levice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania