B. Smetanu-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený
meno
AnetN 08. marca 2019

Prosim o odstranenie odpadkov v jarku popri moste.
Dakujem,
Nemethova

11. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

MsÚ Levice
14. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, neporiadok bol vyzbieraný v dňoch 13. a 14.3.2019.

ref.aktivačných činností MsÚ Levice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania