Saratovská-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Levice

V riešení
meno
Lukáč Pastier 20. marca 2019

Pohodené šatstvo. Celé mesto je veľmi špinavé. Odpadky sú na každom kroku.

20. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

MsÚ Levice
21. marec 2019

Lukáč Pastier

Dobrý deň. Prosím Vás, môžem vedieť čo chce mesto robiť s neporiadkom v meste? To nikto nevidí, že všade sa povaľujú odpadky?
21. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, zber šatstva zabezpečuje súkromná firma s priamou zodpovednosťou za vykonávané služby. Požiadali sme zodpovednú firmu o zaistenie nápravy.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice
17. november 2019

Iveta

Prehľad opakovaných podnetov Odkaz pre starostu ohľadom búd Ekocharity za rok 2019, v ktorých občania Levíc žiadajú o ich odstránenie nakoľko je z nich každodenne vyhádzaný obsah a neporiadok po celom meste. Nikto sa o ne nestará. Podľa informácií prevádzkovateľ zanikol. Podnety sú všetky v stave "V riešení". DOKEDY ?
20.3.2019 Lukáč Pastier. Ulica Saratovská.
1.7.2019 Barbora Letková. Ulica Dopravná.
2.9.2019 Iveta. Ulica M.R.Štefanika 15, 17, 19.
29.10.2019 Braňo. Ulica Poľná.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.