Š. Majora-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený
meno
Alexandra 22. marca 2019

Dobrý deň, verejné osvetlenie na našej ulici Štefana Majora nefunguje už druhý týždeň. Bolo by možné nefunkčné osvetlenie opraviť poprípade vyriešiť tento problém? Ďakujeme.

28. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

MsÚ Levice
02. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, po rekonštrukcii verejného osvetlenia v časti za Tabakovou je verejné osvetlenie funkčné.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania