Školská-parkovanie-chýbajúce miesta

Zodpovednosť za riešenie: Levice

V riešení
meno
Adam Mihál 11. apríla 2019

Dobrý deň, pred pár mesiacmi, bolo na Ul. Hlboká osadené dopravné značenie - zákaz státia. Toto značenie bolo osadené taktiež na podnet niektorého občana. Toto dopravné značenie však iba viac zhoršilo dopravnú respektíve situáciu s parkovaním na Vinohradoch. Človek, ktorý príde z práce po 20 hodine už nemá šancu zaparkovať bezpečne a bez porušenia predpisov. Následne, na to sa nudiaci spoluobčania (zrejme nevlastniaci auto) rozhodnú volať POLÍCIU, ktorá rada rozdáva pokuty, samozrejme, opodstatnené pokuty, všetci sú si vedomí ako parkujú. Dovolil by som si teda navrhnúť úpravu tohto dopravného značenia: pod toto dopravné značenie, by sa zišla dodatková tabuľa s časom kedy zákaz státia platí napr. Od 7:30 do 20:00. Tým by sa aspoň na noc uvoľnilo min. 25 až 40 parkovacích miest. Ďakujem.

11. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? odd. územného plánovania a stavebného poriadku, MsÚ

MsÚ Levice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania