Okružná-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený

Visiace konáre na moste cez Podluzianku

24. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

Mestský úrad Levice
29. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, drevina bola ošetrená dňa 24.5.2019.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí, Mestský úrad Levice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania