Dopravná-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený
meno
Palo 28. mája 2019

Tráva je už po kolená. Všade.

29. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

Mestský úrad Levice
29. máj 2019

Ivan

Pokial je to zámer (ekológia ) na zadržiavanie vody , treba spraviť osvetu. A následne Navrhujem spraviť hlasovanie každej časti mesta ktoré plochy chce mat pokosené a ktoré časti nebudú nikomu vadiť zarastené.
06. jún 2019

Palo

Akože niečo ako riešiť v Leviciach mimoriadny stav nehrozí. Človek-alergik tu môže aj skapať, a to doslova, harmonogram totiž nepustí.. Tak Vám teda ďakujem za tento komfort. Mesiac pršalo, to si určite všimol každý. Tá burina už je vyše metra vysoká. To kosenie je nedostatočné, trebalo by minimálne 2x tak často ak nie viac. Ak to vialle kapacitne nezvlada (co je podla mna nezmysel-existuju aj nadcasy) tak treba objednat dalsiu firmu. Načo platíme dane? Láskavo s tým niečo robte.
18. jún 2019

Palo

Takže pokosili to nejakým kombajnom, kosačky by to už totiž asi nedali. Vyzerá to ako po žatve, vyschnuté žlté strnisko. Ďakujeme za taký harmonogram... stojí asi za toľko ako celá firma čo ho vykonáva.
27. jún 2019

Palo

Dopravná-trávnatá plocha-nepokosená

Znovu je potrebné pokosiť, tráva je opäť po kolená a rýchlo rastie. Tak nech tu z toho nie je opäť meter a pol vysoká džungla. Dopravna 3 a 5.
28. jún 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
18. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, kosba na Dopravnej ul. bola vykonaná v zmysle harmonogramu 2. kosby dňa 11.6.2019.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice
25. júl 2019

Palo

Dopravná-trávnatá plocha-nepokosená

Pred mesiacom som žiadal o pokosenie na DOPRAVNEJ. Do kedy budeme čakať? Kým nezmrzne a nezapadne snehom? Či treba podať kolkovanú žiadosť?
25. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

MsÚ Levice
13. august 2019

Palo

Podnet na pokosenie vysokej trávy poslaný 27.6.2019, dnes je 13.8.2019 a nič. Bez odozvy.
15. august 2019

Odkaz pre starostu Levice

Dobrý deň, podnet preposielame samospráve.

Pavla Rachelova
levice@odkazprestarostu.sk
19. august 2019

Palo

Dúfam že si to tu prečíta niekto kompetentný... Už sa pomaly blížime k dvom mesiacom! Tá reakčná doba je naozaj na zamyslenie mesto Levice! Lebo logicky, toto nieje problém typu verejné obstarávanie. Je to stav, ktorý treba riešiť keď je aktuálny, ako napríklad nevyvezené kontajnery. Alebo to treba riešiť dva mesiace? Doprosovať sa? Dávať dva mesiace podnety?
A reakcia mesta? Nejaký harmonogram?
Robíte si z nás srandu? My to vidíme, prekáža nám to, ale nevieme s tým nič urobiť, nemáme tu doma v byte kosačky ako na dedine, preto platíme dane. Myslíte si, že na to do volieb zabudneme?
19. august 2019

Palo

Dobre, takže dnes 19.8.2019 pokosili. Vďaka.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.