M.R. Štefánika-chodník-bariérový

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

V riešení
meno
Dominika Koreňovská 06. júna 2019

na celej M.R.stef.ul. od detskej nemocnici po dom sportu je plno mamiciek s kocikmi ale ani jeden z najvacsich prechod prechodcov nie je prisposobeny.. obrubniky su polmetra vysoke a asfalt je rozbity...nedalo by sa aspon len kusok na kocik prisposobit?
dakujem

07. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

Mestský úrad Levice
12. jún 2019

Dominika Koreňovská

alebo spravit taky ostrovcek ako je pred kruhacom pri detskej nemocnici..ze chodnik je zaroven s cestou ale ostrovceky s travou to ohranicuju
18. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ostrovčeky sú na ceste I/51, ktorá je v správe Slovenskej správy ciest a.s., na tento problém sme ich už viackrát upozornili.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice
19. jún 2019

Odkaz pre starostu Levice

Podnet bol preposlany Slov. sprave ciest na vyjadrenie,

Pavla Rachelova
levice@odkazprestarostu.sk
10. júl 2019

Dominika Koreňovská

dobry den pani Rachelova...ja viem ze to nepatri nam..ale ide o bezpecnost nielen mamiciek ale aj cyklistov..nakolko vsetci obchadzaju tie ostrovceky..na zaklade coho sa SSC vyjadrila..nech sem niekoho poslu sa pozriet a vyskusat si to dostat sa do centra..dakujem Vam velmi pekne
11. júl 2019

Odkaz pre starostu Levice

Dobrý deň p, Koreňovská,

odpoveď od SSC zatiaľ neevidujeme - opätovne im preposielam podnet,

ďakujem,
s pozdravom,

Pavla Rachelová
levice@odkazprestarostu.sk
19. august 2019

Odpoveď samosprávy

Slovenská správa ciest, stredisko Levice dala prísľub, že uskutoční opravu stredového ostrovčeka.

Odd. územného plánovania a stavebného poriadku MsÚ Levice
19. august 2019

Dominika Koreňovská

dakujem velmi pekne za riesenie podnetu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania