Š. Majora-chodník-rozkopaný

Zodpovednosť za riešenie: Levice

V riešení
meno
Roland Beláni 15. júna 2019

Dobrý deň, na ulici Štefana Majora po výmene stĺpov elektr.vedenia sú už pomaly 2 mesiace rozkopané chodníky a nič sa s tým nerobí ! Do akého termínu ich realizátor prác chce uviesť do pôvodného stavu? Aktuálny stav je rizikový a nebezpečný, ľudia sú nútení chodiť po ceste. Ďakujem za rýchle riešenie.

17. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

Mestský úrad Levice
17. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, práce vykonáva Západoslovenská distribučná, a.s.na základe povolenia na zvláštne užívanie miestnej komunikácie - pretláčanie a rozkopávka cestného telesa a spevnených plôch. Práce sa realizovali v termíne od 8.4.2019 do 31.5.2019, s konečnou povrchovou úpravou do 30.6.2019.

odd. územného plánovania a stav. poriadku MsÚ Levice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.