Š. Majora-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený
meno
Alexandra 01. júla 2019

Dobrý deň, 26.6. bola odstávka elektriny od 7:00 hod. Dnes ako aj včera svieti verejné osvetlenie cez DEŇ a v noci nesvieti. Asi je to nejaký omyl. Bolo by možné tento problém vyriešiť? Ďakujem

01. júl 2019

Alexandra

Verejné osvetlenie je už fungujúce, takže problém je už vyriešený 😊
01. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, nežiadúcim zásahom do spínača verejného osvetlenia došlo k jeho poruche. Poruchu sme odstránili 28.6.2019

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania