Š. Majora-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený
meno
Alexandra 01. júla 2019

Dobrý deň, chcela by som sa informovať či je na pláne kosiť aj túto zarastenú trávu, ktorá siaha už nad kolená... nepamätám si kedy bola táto časť naposledy kosená. Ulica pokosená a okraj ulice už nie..... pre mňa nepochopiteľné. Ďakujem za odpoveď

02. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

MsÚ Levice
06. júl 2019

Alexandra

Tráva stále nie je pokosená
18. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, predmetná trávnatá plocha bude pokosená v priebehu 29. týždňa 2019.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice
26. júl 2019

Alexandra

Dobrý deň, ak sa nemýlim 29.týždeň už prešiel. Boli to dátumy 15.7.-21.7... Dnes je 26.7. a už aj tento deň pomaly končí, čo znamená že prešiel ďalší pracovný týždeň. Tráva je stále vysoká a stále vyššia. Tomuto sa hovorí starostlivosť mesta o prostredie? Som veľmi znechutená postojom mesta.
07. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, predmetná trávnatá plocha bola pokosená dňa 31.7.2019.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.