29. augusta-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený
meno
Martin Hebert 01. júla 2019

Dobrý deň.

Na konci 29.augusta ako sú už vinohrady, tak tam sa nachádza posprejovaná a zničená značka vandalmi. Prosím o opravenie časti, ktorá hovorí "OKREM DOPRAVNEJ OBSLUHY" .

Ďakujem.

02. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

MsÚ Levice
11. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dopravná značka bola očistená.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice
11. júl 2019

Martin Hebert

Ďakujem za ochotu. Problém je vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania