Súkenícka-strom-zlomený konár

Zodpovednosť za riešenie: Levice

V riešení
meno
Ivan 03. júla 2019

Zlomeny konar na strome v blizkosti teplovodneho potrubia

11. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

MsÚ Levice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania