Mochovská-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Levice

V riešení

Dobrý deň, bolo by možné zasypať krajnicu (veľká jama) na obchádzkovej trase, križovatka Mochovská-Jurská pri železničnom priecestí. Veľa áut to využíva a hrozí zosunutie auta pri obchádzaní áut čakajúcich na odbočenie smer priemyselný park Geňa. Ďakujem

06. júl 2019

Palo

Par aut tam uz muselo pekne drhnut spodkom vsimnite si tie ryhy v asfalte. Ale moj osobny nazor je, ze sa skor dockame nadjazdu ako zasypania tej krajnice, vid absolutne (ne)riesenie celej situacie okolo obchadzky a vzniknutych problemov. Ma to cele taky Levicky punc kvality.
11. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

MsÚ Levice
16. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, uvedené miesto bude upravené dosypom.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice
27. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, krajnica bola dosypaná kamennou drvou.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice
27. august 2019

Palo

To dosypanie nevydržalo ani dva dni, znovu sa to prepadáva.
27. august 2019

František

Presne tak, opäť diera 😠
27. august 2019

Palo

Robilo to VIALLE, nič iné som ani nečakal.
16. október 2019

Palo

Už keď tam vyrezali tie stromy, mohli by aj rozšíriť cestu v oblasti križovatky, veľmi by to pomohlo bezpečnosti a plynulosti premávky.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.