Severná-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený
meno
Martin Hebert 06. júla 2019

Dobrý deň.

Na konci severnej ulici na vinohradoch sa nachádza posprejovaná značka na parkovanie. Prosím o osadenie novej značky.

Ďakujem.

11. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dopravná značka bola očistená.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice
11. júl 2019

Martin Hebert

Ďakujem za ochotu. Problém je vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania