Hlboká-vertikálna značka-chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: Levice

V riešení
meno
Martin Hebert 06. júla 2019

Dobrý deň.

Na dopravnom ihrisku na hlbokej ulici oproti novému parkovisku je opäť železná tyč a značka nikde. Tuším tam bola hlavná cesta. Prosím o osadenie novej značky alebo odstránenie tyčky.

Ďakujem.

11. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

MsÚ Levice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania