F. Hečku-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený
meno
Martin Hebert 06. júla 2019

Dobrý deň.

Na ulici Františka Hečku tesne ako sa ide doprava z hlbokej, vodičov už dlhú dobu trápi rozkopaný úsek. Osadením značky na rýchlosť 30 sa nevyrieši nič! Danú časť treba poctivo vyasvaltovať lebo sa ničí iba náprava auta po viacerých pokusoch sa cez túto cestu dostať domov na vinohrady. Prosím o opravenie nech je to urobené čo najskôr.

Ďakujem.

11. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, rozkopávka miestnej komunikácie bola z dôvodu realizácie stavby „Obytný súbor Hlboká ulica“ – zriadenie vodovodnej a kanalizačnej prípojky pre rodinné domy, s konečnou povrchovou úpravou najneskôr do 31.7.2019.

odd. územného plánovania a stav. poriadku MsÚ Levice
28. júl 2019

Martin Hebert

Ďakujem cesta už je opravená, podnet je už vyriešený.
16. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, rozkopávka na ceste bola opravená.

odd. územného plánovania a stavebného poriadku MsÚ Levice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania