F. Hečku-vertikálna značka-vyblednutá

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený
meno
Martin Hebert 06. júla 2019

Dobrý deň.

Na ulici Františka Hečku sa nachádza hrdzavá,vyblednutá a stará autobusová značka. Prosím o osadenie novšej a modernejšej.

Ďakujem.

11. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, uvedená požiadavka na výmenu označníka MHD bola zaslaná na spol. ARRIVA Nové Zámky a.s. dňa 8.7.2019

odd. územného plánovania a stav. poriadku MsÚ Levice
23. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, označník na Ul.Fr.Hečku bol obnovený. V prílohe posielame fotografiu súčasného stavu.

odd. územného plánovania a stav. poriadku MsÚ Levice
23. júl 2019

Martin Hebert

Ďakujem, za ochotu :)
23. júl 2019

Martin Hebert

Podnet je vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.