Dopravná-chodník-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Levice

V riešení
meno
Michal 07. júla 2019

Dobrý deň, chcel by som dať do pozornosti chodník/nechodník od 13 poschodového paneláku na Dopravnej ulici č.11 smerom k „ČSAD“. V meste žijem s malými prestávkami už bez mála 50 rokov a tento chodník si pamätám odkedy som tadiaľ chodil do škôlky. Niektoré chodníky v meste už boli aj viac krát zrekonštruované, tento ešte stále nie je "zlegalizovaný", napriek tomu, že ešte nikdy nestihol zarásť trávou. Navrhujem zaradiť tento chodník do plánu výstavby chodníkov v meste, aby sme nemuseli chodiť po „tráve“ resp. blate. ďakujem.

11. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

MsÚ Levice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.