Dopravná-kôš-preplnený

Zodpovednosť za riešenie: Levice

V riešení
meno
J. R. Oppenheimer 08. júla 2019

Odpad a smeti už dlhé mesiace pod oknami bytového domu. Teraz sám neviem či je to smetný kôš, či betónová nádoba na kvety.

08. júl 2019

J. R. Oppenheimer

Môj originálny text podnetu bez cenzúry web portálu Odkaz pre starostu: Odpad a smeti už dlhé mesiace pod oknami bytového domu. Ináč býva tu aj pracovníčka MsÚ, ktorá má na starosti práve tieto záležitosti. Čudujem sa že ona „nevidí“ a nevadia jej tieto odpadky takmer pod jej očami. Teraz sám neviem či je to smetný kôš, či betónová nádoba na kvety.
08. júl 2019

J. R. Oppenheimer

Ak je to iba betónový kvetináč a ľudia si ho mýlia so smetným košom, bolo by fajn (zamyslieť sa) niekde v blízkosti umiestniť aj smetný kôš, pretože nikde v blízkom okolí som nevidel smetiak pre bežný drobný odpad okolo idúcich ľudí, najmä s ohľadom na blízkosť zastávky MHD a I. ZŠ.
15. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

MsÚ Levice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania