Kalinčiakovo-znečisťovanie-pôdy

Zodpovednosť za riešenie: Levice

V riešení
meno
Milan Gula 08. júla 2019

Čierna skládka stavebného odpadu sa rýchle rozrastá.

11. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

MsÚ Levice
11. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Prosíme Vás o bližšiu lokalizáciu nelegálnej skládky.

MsÚ Levice
16. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, z dôvodu príslušnosti sme tento odkaz preposlali na riešenie na Okresný úrad Levice, Odbor starostlivosti o ŽP.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.