Konopná-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený
meno
Jarmila 09. júla 2019

Viac ako dva týždne plny smetny kôš.. Upratujeme si tu sami, zametame a udržujeme poriadok ale sem tam by sa mohlo aj mesto zapojiť... Dali sme tam tašky na smeti aj tie sú už plné.. O prekopanom pieskovisku môžeme len snívať a o odstránení buriny okolo pieskovisko tiež pokiaľ si to nespravíme samy....

10. júl 2019

Jan Jančo

Konopná-kôš-preplnený

medzi činziakmi Textilna, Konopná a Pradiarska je uplne preplneny kós na odpad. Poprosim zamestnancov MsU o kontrolu stavu smetiakov na sídliskach a kontrolu pieskovis.
11. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

MsÚ Levice
16. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, nádoba sa vyváža 2x týždenne, žiaľ opakuje sa situácia, že občania naplnia kôš domovým odpadom čím sa kôš rýchlo zaplní. Zvýšili sme frekvenciu vývozu na 3x týždenne.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania