Poľná-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený
meno
Stefan 15. júla 2019

Ostrihať konár stromu ktorý už skoro celý bráni používať chodník, treba ho obchádzať po ceste, čím môže vzniknúť aj dopravná kolízia medzi autom a chodcom.

15. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

MsÚ Levice
08. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, drevina bola ošetrená dňa 31.7.2019.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania