Hlboká-zastávka MHD -poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený
meno
Martin Hebert 14. júla 2019

Dobrý deň, na ulici hlboká sa nachádza znečistená a posprejovaná autobusová zastávka(2ks) .Zastávku by trebalo vyčistiť od prachu a graffiti, ďakujem.

15. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? odd. správy a evidencie majetku MsÚ Levice

MsÚ Levice
15. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, podnet bol odoslaný spoločnosti VEGO MARKETING s.r.o., ktorá úpravu zabezpečí na základe Zmluvy č. 620/2015.

odd.správy a evidencie majetku MsÚ Levice
19. január 2020

Martin Hebert

Ďakujem za ochotu priestor sa už dávno vyčistil.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.