Nám. hrdinov-Verejné služby-nefunkčná pitná fontána

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený
meno
Martin Hebert 28. júla 2019

Dobrý deň, na námestí hrdinov vyše týždňa nefungujú fontány na pitie. Trebalo by ich znova spustiť alebo si vyskúšať byť v 38 stupňov na námestí bez vody, ďakujem.

29. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

MsÚ Levice
31. júl 2019

*pt*

pekne digi :)
15. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, pitné fontány boli z technických príčin odstavené. Na oprave poruchy sa pracuje.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice
13. december 2019

Martin Hebert

Ďakujem, problém je už dávno vyriešený. Fontány boli v dňoch problému opravené. Momentálne sa už nepoužívajú, kvôli zimným mesiacom.
04. máj 2020

Martin Hebert

Fontány na pitie zase nefungujú!!! Prosím o opravenie.
07. máj 2020

Odkaz pre starostu Levice

Podnet bol opätovne odoslaný samospráve,

s pozdravom,

Pavla Rachelová
levice@odkazprestarostu.sk
25. máj 2020

Martin Hebert

Stále nefungujú...
26. máj 2020

Odkaz pre starostu Levice

Podnet bol opätovne odoslaný samospráve,

s pozdravom,

Pavla Rachelová
levice@odkazprestarostu.sk
06. júl 2020

Martin Hebert

Fontána stále nefunguje, prosím o znovuzaslanie mestu, ďakujem.
06. júl 2020

Odkaz pre starostu Levice

Podnet bol opätovne odoslaný samospráve,

s pozdravom,

Pavla Rachelová
levice@odkazprestarostu.sk
07. august 2020

Martin Hebert

Ďakujem, fontány opäť fungujú. Problém je vyriešený 🙂

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania